15 зворушливих цитат Кузьми Скрябіна

15 трогательных цитат Кузьмы Скрябина

Він був не просто музикантом, телеведучим і письменником, а ще й неймовірно позитивним і оптимістичним людиною, який ставився до життя і людей легко і чесно. Своє особисте життя Кузьма ніколи не виставляв напоказ, а дбайливо оберігав. Ми вирішили згадати його кращі вислови про коханій дружині Світлані і дочки Марії-Барбарі.

1. Ми любимо один одного і вміємо прощати, тому нам цікаво бути разом. Ми можемо послати один одного, але тут же обійняти і поцілувати. Але це треба виростити, як квітка. Цього не розкажеш, це треба прожити.

2. Кожен чоловік хоч куди-небудь, але влізе. І завжди знайде відмазку! Типу: мужик змінює тілом, а душею жінка. Це не так! Всі змінюють абсолютно однаково. Треба стримувати себе, скільки є сил. Перш ніж зробити це, стань перед дзеркалом та спитай себе, ось так по-чоловічому: «Навіщо воно мені треба?» Якщо від цього залежить твоє щастя з людиною, з якою тобі цікаво сто років… Я все це вдома отримую. Навіть краще, ніж це може бути на стороні. Я такий же чоловік, як і всі. Я прекрасно знаю всі ці моменти. І не треба вважати мене дідуганом, тому що мені не хочеться цього робити. Я просто знаю: мені не треба цього робити. Я знаю, що прийду додому, і зі своєю дружиною мені буде набагато крутіше!

3. Я вважаю, якщо почуття є – воно буде завжди! Ми просто намагаємося не викидати вуглинки з нашого вогнища. Головне – зберегти цей вогонь. А кожен твій обман, кожен похід наліво витрачає його, і йому вже не з чого горіти.

4. Вдома чекають дві найкращі чувіхи в цьому світі — донька і дружина. А до 30 років я дуже хотів популярності та грошей. Мене так доля лупила рогами об землю!

5. Ми дуже дбайливо ставимося до свого щастя. Ми розуміємо – нам пощастило! У нас це є, а є люди, у яких цього немає і не буде. Ми знаємо: є біда, є люди хворі з народження, є дитячі будинки… Все це можна побачити, коли ти просто ходиш по місту. Ось тоді, усвідомивши справжню реальність, ти починаєш сприймати життя по-іншому. До тебе доходить, що найбільше щастя – це прийти додому і побачити людину, якого ти хочеш бачити, а він хоче бачити тебе!

6. Можливо, одна з причин нашого «довголіття» в тому, що Світла ніхто не знає. Ми не пускаємо в будинок пресу.

7. З нашою українською душею ми часто пускаємо людей в родину. Цього робити не можна. І тому я створив таку дипломатичну лінію, за яку чужим не можна. Тому що ніколи чужого не зможе без роздумів пожертвувати всім для тебе. Це може зробити тільки сім’я.

8. Любов я визначаю для себе як стан максимально комфортного перебування з однією людиною довгий час, в ідеалі — до самого кінця.

9. Нам зі Свєтою завжди є про що поговорити! Ми можемо їхати на машині з Києва до Праги, всю дорогу розмовляти, приїхати, випити вина і продовжувати балакати. Це суперчувство, коли ти не можеш наговоритися з людиною, з яким живеш разом вже сто років. Нам смішно спостерігати де-небудь у ресторані пари, де старіючий чоловік і молоденька дівчинка сидять мовчки. Їм нема про що говорити! Він тупо дивиться в свою тарілку, вона тупо чекає, коли він закінчить є і вони підуть в ювелірний магазин.

10. Ми зі Свєтою намагаємося не оскаржувати пальму першості. Ми – компаньйони по нашій спільній справі, яке називається СІМ’Я. Треба зрозуміти, що ви створюєте своє власне щастя. Яка може бути конкуренція? Ви в одному човні!

11. Життя без доньки я не уявляю, а Світла для мене вже давно більше, ніж кохана і друг.

12. Вона (дружина. — Прим. ред.) моя муза, причому муза, яка, надихаючи, критикує. Вона не аналізує, а каже: “Пісня недороблена”. І я ламаю собі голову, що вона мала на увазі. Але якщо вона сказала, що пісня не готова, вона не потрапить в альбом. Дружині можна довіряти, тому що вона першою прослуховує всі мої пісні по сто разів на день.

13. Я вважаю, що нормальний мужик повинен звертати увагу на красивих дівчат. Гірше, якщо він почне звертати увагу на гарних хлопців. Моя дружина абсолютно згодна з такою доктриною, тому я не маю проблем з подібними речами.

14. Якби не Світу, я б погано закінчив. Ріс адже маминим синочком, мене легко вивести з рівноваги. На всіх зйомних квартирах у Києві біля нас стояла каністра з соляркою, яка називалася «квиток додому». Коли закінчувалися гроші, я твердо знав: каністру можна залити в бак, і її вистачить до Львова. Коли поривався побігти додому, Світла по голові гладить: «Заспокойся, Андрюша, подумай».

15. Без почуття любові немає нічого. Ти повинен любити свою роботу, любити людину, яка поруч з тобою, сприймати те, що тебе оточує настільки чітко, щоб так само чітко передати це в пісні. Тому, якщо пісня висмоктана з пальця, вона нікому не цікава. А якщо композиція передає почуття, які ти пережив, переосмислив, профильтровал, трансформував, то в твоєму творінні і інші люди бачать якийсь процес, який близький до того, що вони пережили самі. Простіше сказати, якщо є любов, то вона відчувається. Є мільйон пісень про кохання, які хочеться відразу вимкнути, а є тисячі, які хочеться слухати і слухати.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code